Jeden Bůh, jedno náboženství eBook

Fatimma.cz Jeden Bůh, jedno náboženství Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jeden Bůh, jedno náboženství! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jeden Bůh, jedno náboženství a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Jeden Bůh, jedno náboženství.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,74 MB

ISBN: 9788087493557

POPIS
Odhalení jednotného, společného základu všech náboženství a duchovní praxe, která vede přímo k poznání Boha, a tím i nás samých, a k vysvobození z nesvobody a utrpení našeho světa.Kniha hlásá rovnost všech lidí před Bohem, protože jsme všichni jeho děti, a vyvrací duchovní pýchu, která se projevuje v názorech o vyvolenosti jedněch a zatracení druhých na základě příslušnosti k nějakému náboženskému směru.Autor podává spolehlivý a osvědčený návod, jak této zkušenosti může dosáhnout každý z nás bez rozdílu pohlaví, vzdělání, náboženského vyznání a zařazení ve společnosti. Hledající Boha, přátelé autora, dosvědčují účinnost praxe, kterou učí, i pomoc a podporu, kterou ve své praxi dostávají.
STÁHNOUT ČÍST
Bůh je jeden. AllatRa sjednocuje! 25. února 2018 (české ...
Odhalení jednotného, společného základu všech náboženství a duchovní praxe, která vede přímo k poznání Boha, a tím i nás samých, a k vysvobození z nesvobody a utrpení našeho světa. ... Jeden Bůh, jedno náboženství. Celkové hodnocení ...
Referáty: Teologie - náboženství
Náboženství je názor určité skupiny lidí na otázku, jak vznikl a jak funguje svět.Většina věří v nadlidské či nadřazené síly, ukryté v osobě bohů (např. hinduismus) nebo jen jednoho boha (např. křesťanství, islám, židovství), jiná náboženství nemají žádného, protože věří, že existence světa je jen nevysvětlitelná náhoda (např. buddhismus).
SOUVISEJÍCÍ KNIHY