Jeden Bůh, jedno náboženství eBook

Fatimma.cz Jeden Bůh, jedno náboženství Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jeden Bůh, jedno náboženství! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jeden Bůh, jedno náboženství a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Jeden Bůh, jedno náboženství.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,36 MB

ISBN: 9788087493557

POPIS
Odhalení jednotného, společného základu všech náboženství a duchovní praxe, která vede přímo k poznání Boha, a tím i nás samých, a k vysvobození z nesvobody a utrpení našeho světa.Kniha hlásá rovnost všech lidí před Bohem, protože jsme všichni jeho děti, a vyvrací duchovní pýchu, která se projevuje v názorech o vyvolenosti jedněch a zatracení druhých na základě příslušnosti k nějakému náboženskému směru.Autor podává spolehlivý a osvědčený návod, jak této zkušenosti může dosáhnout každý z nás bez rozdílu pohlaví, vzdělání, náboženského vyznání a zařazení ve společnosti. Hledající Boha, přátelé autora, dosvědčují účinnost praxe, kterou učí, i pomoc a podporu, kterou ve své praxi dostávají.
STÁHNOUT ČÍST
Jak může být jeden Bůh ve třech osobách? - Everystudent.cz
0 hodnocení Jeden Bůh, jedno náboženství 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Odhalení jednotného, společného základu všech náboženství a duchovní praxe, která vede přímo k poznání Boha, a tím i nás samých, a k vysvobození z nesvobody a utrpení našeho světa ...
Jeden Bůh, jedno náboženství - Knihkupectví Luxor
Křesťanské náboženství „ve svých třech hlavních formách, kterými jsou římský katolicismus, východní pravoslaví a protestantismus, vyznává jednoho Boha ve třech osobách: Bůh Otec, Bůh Syn a Bůh Duch svatý.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY