Hamlet eBook

Fatimma.cz Hamlet Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Hamlet! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Hamlet a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Hamlet.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,65 MB

ISBN: 9788074830457

POPIS
Tragický příběh dánského prince Hamleta, vrcholné dílo světové dramatiky z pera nejslavnějšího alžbětinského autora, vychází poprvé v překladu anglicisty a znalce Shakespearova díla Břetislava Hodka, který vytvořil pro inscenaci Národního divadla v Praze v režii M. Macháčka. V edici D 125. svazek.
STÁHNOUT ČÍST
PDF WILLIAM SHAKESPEARE HAMLET řeložil František Nevrla OSOBY
La tragedia de Hamlet, príncipe de Dinamarca (título original en inglés: The Tragedy of Hamlet, Prince of Denmark), o simplemente Hamlet, es una tragedia del dramaturgo inglés William Shakespeare. [1] Su autor probablemente basó Hamlet en dos fuentes: la leyenda de Amleth y una perdida obra isabelina conocida hoy como Ur-Hamlet o Hamlet original (hecho que se deduce de otros textos).
Hamlet - William Shakespeare | Databáze knih
Polnice. Vstoupí Král, Královna, Hamlet, Polonius, Laertes, Voltimand, Cornelius, páni a dvořané. Král. Smrt drahého nám bratra Hamleta je v živé paměti; a slušelo by srdcem se hroužit v žal a celá říše by měla bolem zchvít se v jednu vrásku; tolik však rozum zvládl přírodu,
SOUVISEJÍCÍ KNIHY