Desetiminutovky: Velká a malá písmena eBook

Fatimma.cz Desetiminutovky: Velká a malá písmena Image

INFORMACE

Desetiminutovky: Velká a malá písmena je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor František Brož. Přečtěte si s námi knihu Desetiminutovky: Velká a malá písmena na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Desetiminutovky: Velká a malá písmena.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,61 MB

ISBN: 9788026612186

POPIS
Hardcore trénink tentokráte s malými a VELKÝMI písmenyS jakými písmeny se píší názvy států, když je tvoří více než jedno slovo? Víte, kdy napsat velké a kdy malé písmeno? Píší se názvy zvířat s malým, nebo velkým písmenem? A co jejich jména? Jaká písmena zvolíte u historických, sportovních nebo kulturních událostí? Váháte? V tom případě vám Desetiminutovky mohou dost pomoci. Procvičíte si psaní velkých písmen a ještě se k tomu ledasco zajímavého dozvíte. Můžete si vytrhávat jednotlivé listy a řešit je v pořadí, jaké vás napadne, až z knihy zůstane jen obálka. Jestli si knížku chcete uchovat pohromadě, doplňujte písmena přímo v knize. Záleží na vás, co vám bude vyhovovat víc!
STÁHNOUT ČÍST
František Brož, Pavla Brožová: Desetiminutovky - Velká a ...
V tom případě vám Desetiminutovky mohou dost pomoci. Procvičíte si psaní velkých písmen a ještě se k tomu ledasco zajímavého dozvíte. Můžete si vytrhávat jednotlivé listy a řešit je v pořadí, jaké vás napadne, až z knihy zůstane jen obálka. Jestli si knížku chcete uchovat pohromadě, doplňujte písmena přímo v knize.
Cvičení na velká písmena
Děkuji :) Marti 13.12.2016 20:49 Mockrát děkuji za toto cvičení. Moc mi pomohlo a je to super na procvičování. Bylo by super přidat ještě více, třeba i těžších cvičení na velká a malá písmena a také hlavně chytáky :)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY