Hrady a zámky eBook

Fatimma.cz Hrady a zámky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Hrady a zámky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Hrady a zámky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Hrady a zámky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,72 MB

ISBN: 9788072685417

POPIS
Autoři knihy se zaměřili na slovenské hrady a zámky, které jsou většinou pěkně zrekonstruované a sídlí v nich muzea nejrůznějšího charakteru. Publikace je praktickým turistickým průvodcem po hradu či zámku a jejím cílem je poskytnout čtenáři komplexní představu o něm před jeho návštěvou. Nechybí v ní proto popis polohy a přístupových cest, vylíčení historie i současnosti. Základní text doplňují pověsti, dobové ilustrace, staré pohlednice, půdorysy, mapky a samozřejmě také současné fotografie.
STÁHNOUT ČÍST
10 nejnavštěvovanějších hradů a zámků v Česku | Cestovinky
Česká republika - zámky, hrady a jiné zajímavosti. Česká republika - Zámky, hrady a jiné zajímavosti Svatební fotograf České Budějovice Reklamní předměty Reklamní plachty Letni tabory, letni tabor U všech zpřístupněných památek jsou uvedeny adresy a aktuální telefonní čísla.
Hrady a zámky - Magistrát města Ústí nad Labem
Hrady a zámky v okolí Lipna Pokud zatoužíte po historii a kultuře, můžete navštívit jeden z hradů a zámků v okolí Lipna. Dva z nejvýznamnějších hradů v ČR, Rožmberk nad Vltavou a Český Krumlov , jsou z Lipna dostupné do půlhodiny autem.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY