Dřeň eBook

Fatimma.cz Dřeň Image

INFORMACE

Dřeň je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Robert Reed. Přečtěte si s námi knihu Dřeň na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Dřeň.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,77 MB

ISBN: 9788071933441

POPIS
Galaktická loď větší než planetární světy, obydlená rozmanitou společností mimozemských ras, tajemné plavidlo staré miliony let, ovládané téměř nesmrtelnou lidskou posádkou, která ji objevila prázdnou na okraji galaxie. V samém středu se nachází celá planeta... Planeta, při jejímž průzkumu snad bude odhaleno tajemství původu Velké lodi. Ovšem tato naděje se střetne s krutou realitou, když se posádka dostane na povrch planety a objeví svět připomínající peklo. Jejich přítomnost navíc pravděpodobně spustí rozsáhlé a nevysvětlitelné změny, jež mohou ohrozit samotnou existenci Velké lodi, včetně životů posádky a cestujících. Román Dřeň je samostatnou částí úspěšného cyklu, z něhož v českém překladu známe už několik kratších prací.
STÁHNOUT ČÍST
Dřeň - Robert Reed | Databáze knih
Rozcestník transplantace kostní dřeně. Nadace pro transplantace kostní dřeně (NTKD), Český národní registr dárců dřeně (ČNRDD), Hematologicko-onkologické oddělení Fakultní nemocnice v Plzni (HOO FN Plzeň).
dřeň - ABZ slovník českých synonym
- slovníkový souputník otevřené encyklopedie Wikipedie - je projekt, který má za cíl vytvořit otevřený mnohojazyčný slovník ve všech jazycích s definicemi, výslovností a etymologií. Jeho česká verze, založená 12. srpna 2004, má nyní 121 383 hesel pocházejících z 243 různých jazyků.. Naučte se, jak editovat hesla, experimentujte na pískovišti a diskutujte ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY