Můj první kurs léčivých bylin eBook

Fatimma.cz Můj první kurs léčivých bylin Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Můj první kurs léčivých bylin! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Můj první kurs léčivých bylin a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Můj první kurs léčivých bylin.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,82 MB

ISBN: 9788020454393

POPIS
Co pomůže při slunečním úpalu a co při bolesti hlavy? Jak se správně připravují masti a čaje? Co všechno zmůže heřmánek? Renomovaná specialistka na léčivé rostliny Ursel Bühringová v této knize zprostředkovává důležité základy znalostí o léčivých rostlinách a jejich použití pro děti a dospělé. Kdo se zajímá o rostlinné léčivé prostředky a chtěl by si vytvořit malou domácí lékárničku pro léčbu a prevenci, nalezne pro všechny běžné potíže recepty, tipy a kúry z přírodního léčitelství. Správné používání léčivých rostlin: účinnější příprava tinktur a čajů Zdraví od hlavy k patě: znalosti a recepty na bolístky všeho druhu Zdraví po celý rok: kúry a znalosti na celý rok Portréty 24 léčivých rostlin: nejdůležitější fakta jedním pohledem
STÁHNOUT ČÍST
Můj první kurs léčivých bylin - Ursel Bühringová - za 10 ...
Pokladnice vědomostí, rad a tipů od proslulých léčitelůTato kniha je bohatým zdrojem léty prověřených receptur od Ursel Bühringové a mnoha dalších učitelů z proslulé Freiburské školy léčivých bylin.Najdete v ní bylinkovou pomoc proti nejčastějším zdravotním potížím, které se týkají každého z nás.
Knihy Mladé fronty — Kniha.cz
Recepty z bylinek - Ursel Bühringová . Pokladnice vědomostí, rad a tipů od proslulých léčitelůTato kniha je bohatým zdrojem léty prověřených receptur od Ursel Bühringové a mnoha dalších učitelů z proslulé Freiburské školy léčivých bylin.Najdete v ní bylinkovou pomoc proti nejčastějším zdravotním potížím, které se týkají každého z nás.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY