Výživa pro běžce eBook

Fatimma.cz Výživa pro běžce Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Výživa pro běžce! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Výživa pro běžce a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Výživa pro běžce.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,79 MB

ISBN: 9788024731216

POPIS
Nová publikace Nancy Clark, známé odbornice na výživu, je jednoduchým návodem pro začínající i pravidelně trénující kondiční a výkonnostní běžce. S její pomocí mohou dosáhnout svých cílů bez zbytečného strádání. Autorka srozumitelnou a zábavnou formou odpovídá na často kladené dotazy týkající se správné a kvalitní výživy, jejíž skladba je vhodná pro pravidelný trénink i běžecký závod: Jak jíst před během? Co sportovní nápoje? Kolik jíst bílkovin? Jak hubnout a přitom mít energii na běhání? Jsou závratě na konci tréninku normální? V knize najdete mnoho nutričních informací, praktických rad a zajímavých tipů, receptů, vzorových jídelníčků, ale i vyjádření autorky k různým stravovacím stereotypům a mýtům.
STÁHNOUT ČÍST
[Pro BĚŽCE] Boty, oblečení a výživa pro TOP kondici ...
Pro zachování základních funkcí v těle je nutno alespoň 2-5% tuku u mužů a 10-13% u žen. Zdravá míra pro běžce se ale uvádí mnohem vyšší, 6-13% u mužů a 14-20% u žen. K čemu všemu je tuk pro sportovce užitečný a jak docílit jeho optimálního a efektivního využití?
Kniha: Výživa pro běžce - Nancy Clark | Knihy.ABZ.cz
Výživa pro mozek Dobrý den, chtěl bych se zeptat, prosím, jaké potraviny jsou dobré pro mozek. Jako dobrá výživa. Jednoduše, jsem ochrnutý a potřeboval bych náhradní buňky, kterých je v mozku dostatek, ale ani lékaři neví jak je probudit aby pracovali. Jen bych teda požádal, jaké potraviny jsou pro mozek dobré. Děkuji...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY