Tajná služba eBook

Fatimma.cz Tajná služba Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Tajná služba! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Tajná služba a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Tajná služba.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,80 MB

ISBN: 8073033767

POPIS
Sedmá kniha série Gabriel Allon.Gabriel Allon, umělecký restaurátor a někdejší důstojník Izraelské tajné služby, je povolán ke zdánlivě rutinnímu případu: má odcestovat do Amsterodamu a vyčistit archivy zavražděného holandského odborníka na problematiku terorismu, jenž shodou okolností také působil jako izraelský tajný agent. V Amsterodamu však Allon brzy odhalí spiknutí organizované rozbujelým islámským podhoubím. Veškeré snahy teroristů se upírají na opačnou stranu Lamanšského průlivu - do Londýna -, kde chystají únos dcery amerického velvyslance. Allon se snaží jejich záměr zmařit, ale bohužel se mu to nezdaří. Neúspěch ještě prohloubí skutečnost, že teroristé odhalili jeho identitu. Allonův osud je zpečetěn stejně, jako neúprosný čas odměřuje vteřiny do chvíle, kdy má být demonstrativně popravena unesená dívka.
STÁHNOUT ČÍST
Bezpečnostní informační služba České republiky | BIS
Tajna služba ZDA (angleško US Secret Service) je ena najstarejših policijskih in varnostno-obveščevalnih služb v ZDA. Zgodovina in naloge Službe. Služba je bila ustanovljena leta 1865, njen prvotni namen pa je bil odkrivanje ponarejevalcev denarja ter iskanje storilcev ...
Tajná služba USA - YouTube
Bezpečnostní a informační služba (BIS) v pondělí odpoledne zareagovala na informace ohledně zavádění elektronického systému dálničních známek a pořizování snímků projíždějících vozů. Připustila, že by snímky systém snímal celé vozidlo včetně posádky, údajně ale v nízké kvalitě. Vymlouvat se v 2020 na nízkou kvalitu snímků je přitom poněkud úsměvné.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY