Tajná služba eBook

Fatimma.cz Tajná služba Image

INFORMACE

Hledáte knihu Tajná služba? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je Daniel Silva? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Tajná služba.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,54 MB

ISBN: 8073033767

POPIS
Sedmá kniha série Gabriel Allon.Gabriel Allon, umělecký restaurátor a někdejší důstojník Izraelské tajné služby, je povolán ke zdánlivě rutinnímu případu: má odcestovat do Amsterodamu a vyčistit archivy zavražděného holandského odborníka na problematiku terorismu, jenž shodou okolností také působil jako izraelský tajný agent. V Amsterodamu však Allon brzy odhalí spiknutí organizované rozbujelým islámským podhoubím. Veškeré snahy teroristů se upírají na opačnou stranu Lamanšského průlivu - do Londýna -, kde chystají únos dcery amerického velvyslance. Allon se snaží jejich záměr zmařit, ale bohužel se mu to nezdaří. Neúspěch ještě prohloubí skutečnost, že teroristé odhalili jeho identitu. Allonův osud je zpečetěn stejně, jako neúprosný čas odměřuje vteřiny do chvíle, kdy má být demonstrativně popravena unesená dívka.
STÁHNOUT ČÍST
Tajna služba - Wikipedija
Pro více informací nás prosím kontaktujte na telefonním čísle: 739 948 317 nebo email: [email protected] Absolutní diskrétnost. Diskrétnost je nutná ve všech případech a u nás je to automatická záležitost. Veškeré informace a indentity zůstávájí vždy utajeny. Můžete nám důvěřovat.
Operace Diamant. Jak izraelská tajná služba získala ...
Tajná služba v názvu firmy? Jde to. V České republice je sice klamavé pojmenovávání obchodních společností zakázáno, nic ale nebrání jejímu založení v zahraničí a v Česku pak může podnikat registrovaná pobočka takové firmy.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY