Ranč Stříbrný poník: Hvězda eBook

Fatimma.cz Ranč Stříbrný poník: Hvězda Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Ranč Stříbrný poník: Hvězda! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Ranč Stříbrný poník: Hvězda a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Ranč Stříbrný poník: Hvězda.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,98 MB

ISBN: 9788026420651

POPIS
Poutavý příběh a dobře zvolená náročnost textu povzbudí děti k tomu, aby chtěly číst samy a častěji.Terka se může zbláznit radostí, protože na prázdniny pojede ke své babičce, která má ranč se spoustou poníků! Jestli jí radost něco naopak kazí, tak to, že se musí dělit o pokojíček se svou mladší sestrou Míšou. Míša miluje růžovou – úplně všude – a štěňata. Terka růžovou nesnáší, zato zbožňuje koně. Brzy si zamiluje svéhlavou kobylku Hvězdu a chce na ní jezdit. Ale babička jí to nechce dovolit, protože Hvězda je až moc divoká. A pak se záhadně ztratí jeden z pejsků. Podaří se ho najít a přivést zpátky domů?
STÁHNOUT ČÍST
Ranč Stříbrný poník: Hvězda - D.L. Greenová | Knihy Dobrovský
Ranč Stříbrný poník Hvězda. D.L. Greenová, Emily Wallisová. Terka se může zbláznit radostí - na prázdniny pojede ke své babičce, která má ranč se spoustou poníků!
Ranč Stříbrný poník: Hvězda - D.L. Greenová | Knihy Dobrovský
0 hodnocení Ranč Stříbrný poník: Hvězda 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Terka se může zbláznit radostí, protože na prázdniny pojede ke své babičce, která má ranč se spoustou poníků! Jestli jí radost něco naopak kazí, tak to, že se musí dělit o pokojíček se ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY