Hospodářská hrůza eBook

Fatimma.cz Hospodářská hrůza Image

INFORMACE

Hledáte knihu Hospodářská hrůza? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2001 a autorem je Viviane Forresterová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

NÁZEV SOUBORU: Hospodářská hrůza.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,10 MB

ISBN: 8072391011

POPIS
Proměnila se práce v pouhé zaměstnání? Jaké síly redukují člověka na jeho ekonomickou funkci, v jejímž rámci se mnozí dostávají do kolonky nadbytečných nákladů? Autorka analyzuje základy súčasnej západnej civilizácie a ukazuje, ako je degradovaný pojem práce. Ekonomický a politický systém, podriadený zisku sa dokonale vyčerpal a je pred zánikom.Bohatý jazyk a kultivované vyjadřování Viviane Forresterové odkazují k nejlepším tradicím francouzského eseje. Kniha se ve Francii stala bestselerem.
STÁHNOUT ČÍST
Forrester, Viviane: Hospodářská hrůza., 2001 - Antikvariát ...
132 Kč HOSPODÁŘSKÁ HRŮZA - Viviane Forresterová . Jsme už jen pouhopouhá pracovní síla? edice: Sociálně-ekologická edicenázev originálu: L´horreur économiquepřeklad: z francouzštiny přeložila Kateřina Dejmalovávazba: brožovanáformát: 20x14cm, 144 stranrok vydání: 2001, vydání 1.
Hospodářská hrůza
Heureka.cz je nákupní rádce, který radí, jak vybrat ten nejlepší produkt a nabízí porovnání cen ze stovek internetových obchodů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY