Čtyři dny života eBook

Fatimma.cz Čtyři dny života Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Čtyři dny života! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Čtyři dny života a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Čtyři dny života.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,35 MB

ISBN: 8073011778

POPIS
Osm povídek spojených tématy tajemství, starých hříchů a kriminálních zápletek. Již některé jejich názvy – Čtyři dny života, Přízrak, Život za život, Vyděrač – dávají tušit, že půjde o napínavé čtení. Ale jde o víc! Oběma talentovaným autorkám se podařilo nejen udržet své čtenáře a čtenářky v napětí až do poslední stránky, ale i poskytnout jim zajímavou sondu do psychiky lidí kolem nás.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Čtyři dny života - Trh knih - můj antikvariát online
Přijela domů dcera - na 4 dny. Žije v Gmundenu. Prožily jsme spolu, a pak i se synem čtyři dny plné zážitků, akcí, emocí, výher a proher, ale spíš těch výher… Nebyl opravdu čas ani chuť po skončeném dni ještě všechno popisovat, a nebudu se zpětně k těm krásným dnům vracet, snad možná později …
Čtyři dny života od 145 Kč - Heureka.cz
Srbsko /FOTOGALERIE/ - Za záchranu svého života vděčí velké náhodě. Berounští hasiči muže vytáhli z hloubky dvaceti metrů podchlazeného a dehydrovaného.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY