Jak porozumět sobě a dětem eBook

Fatimma.cz Jak porozumět sobě a dětem Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jak porozumět sobě a dětem! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jak porozumět sobě a dětem a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Jak porozumět sobě a dětem.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,44 MB

ISBN: 9788087413395

POPIS
Kniha Zdenky Blechové "Jak pozorumět sobě a dětem” zaznamenala velký ohlas, a proto vychází již ve třetím vydání. Kniha s humorem, tak i s moudrostí ženám vysvětluje, jaký přístup zvolit k sobě a k dětem. Jak říká sama autorka: „Udělala jsem ve výchově mnoho chyb, které jsem musela v dospělosti řešit ve vztahu s dcerou. Ale díky uvědomění svých chyb jsem došla k poznání, že moje dcera mě učí a ne já ji.” Děti nyní učí starší generaci "se mít rád” a starší generace tím, že se začne mít ráda, učí děti odpovědnosti.
STÁHNOUT ČÍST
Jak porozumět sobě a dětem: aneb co je dobré si uvědomit a ...
Kniha "Jak lépe porozumět sobě a dětem aneb co je dobré si uvědomit a o čem nevíme" obsahuje přímou výpověď duše z pobytu v bříšku. Co tam prožívá a co vnímá, když přijde na svět. Seznamuje nás s umělým oplodněním z pohledu duše, která se tímto způsobem uvolí narodit.
Knihy Zdenky Blechové | Zdenka Blechová
Hledáte Jak porozumět sobě a dětem od Zdenka Blechová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR
SOUVISEJÍCÍ KNIHY