Podivuhodné příběhy barona Prášila na zemi, na vodě i ve vzduchu eBook

Fatimma.cz Podivuhodné příběhy barona Prášila na zemi, na vodě i ve vzduchu Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Podivuhodné příběhy barona Prášila na zemi, na vodě i ve vzduchu! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Podivuhodné příběhy barona Prášila na zemi, na vodě i ve vzduchu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Podivuhodné příběhy barona Prášila na zemi, na vodě i ve vzduchu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,62 MB

ISBN: 9788073883669

POPIS
Příběhy barona Prášila, který byl všude, kde se dělo něco důležitého, se ke čtenářům dostávaly v různých podobách od 18. století. Pro českého čtenáře příhody známého mluvky a dobrodruha mistrně zpracoval Adolf Wenig. Neúnavný cestovatel nás zavede do různých koutů světa, budeme putovat po souši, moři a dokonce i pod zem s ním zavítáme. Neuvěřitelné příběhy dotvářejí ilustrace Artuše Schneidra. Dobrodružství uvedené neopakovatelnou češtinou Wenigovou nestárne a i dnes pobaví čtenáře všech generací.
STÁHNOUT ČÍST
Podivuhodné příběhy barona Prášila na zemi, na vodě i ve ...
Podivuhodné příběhy barona Prášila na zemi, na vodě, i ve vzduchu. Kdo napsal knihu Podivuhodné příběhy barona Prášila na zemi, na vodě, i ve vzduchu? Autorem je Adolf Wenig. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
Podivuhodné příhody barona Prášila na zemi, na vodě i ve ...
Příběhy barona Prášila, který byl všude, kde se dělo něco důležitého, se ke čtenářům dostávaly v různých podobách od 18. století. Pro českého čtenáře příhody známého mluvky a dobrodruha mistrně zpracoval Adolf Wenig. Neúnavný cestovatel nás zavede do různých koutů světa, budeme putovat po souši, moři a dokonce i pod zem s ním zavítáme.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY