Dobrodružství televize aneb Jak je důležité míti (Františka) Filipa eBook

Fatimma.cz Dobrodružství televize aneb Jak je důležité míti (Františka) Filipa Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Dobrodružství televize aneb Jak je důležité míti (Františka) Filipa! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Dobrodružství televize aneb Jak je důležité míti (Františka) Filipa a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Dobrodružství televize aneb Jak je důležité míti (Františka) Filipa.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,66 MB

ISBN: 9788074040719

POPIS
Kniha mapuje životní cestu Františka Filipa jako člověka a zároveň proces televizního natáčení v celé jeho šíři. Cenné jsou autentické vzpomínky samotného tvůrce a jeho spolupracovníků, kteří stáli před i za kamerou, a také informace o jednotlivých pořadech včetně děje a herců. Ten správný punc ale textu vtiskl zkušený novinář, scenárista a hlavně dlouholetý Filipův kamarád Jiří Moc, který při sestavování knihy vycházel z mnoha setkávání při natáčení a hlavně z přátelských hovorů. Publikace je navíc opatřena desítkami fotografií a v případě snímků ze zákulisí televizního natáčení dosud nezveřejněných. Osobní vyznání jednoho režiséra tak čtenáři odkrývá to pravé dobrodružství televize.
STÁHNOUT ČÍST
Dobrodružství televize aneb Jak je důležité míti ...
Koupit Koupit eknihu. Kniha mapuje životní cestu Františka Filipa jako člověka a zároveň proces televizního natáčení v celé jeho šíři. Cenné jsou autentické vzpomínky samotného tvůrce a jeho spolupracovníků, kteří stáli před i za kamerou, a také informace o jednotlivých pořadech včetně děje a herců.
Eduard Cupák | ČSFD.cz
Kniha: Dobrodružství televize aneb Jak je důležité míti (Františka) Filipa (Jiří Moc). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY