Na opačný konec galaxie eBook

Fatimma.cz Na opačný konec galaxie Image

INFORMACE

Na opačný konec galaxie je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jamie Thomson. Přečtěte si s námi knihu Na opačný konec galaxie na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Na opačný konec galaxie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,64 MB

ISBN: 9788025717271

POPIS
Harryho Greena unesou v den jeho čtrnáctých narozenin mimozemšťané, a když se vzbudí na jejich kosmické lodi, zjistí, že všichni mimozemšťané jsou fuč. Společnost mu dělají jen klonovaná dvojčata údajně královského rodu Alf a Bet a rozbitý počítač trpící vážnou poruchou chování. A pak je tady ještě černý pasažér... Je to pěkné kvítko, nejhledanější zločinec v celé galaxii. Tohle jsou zkrátka Harryho nejhorší narozeniny v životě. Jak jen se pro všechno ve vesmíru dostane zpátky na Zem? Chytrou, vtipnou, svižně dobrodružnou knížku napsal Jamie Thomson, nositel prestižní Ceny Roalda Dahla a autor série o Temném pánovi.
STÁHNOUT ČÍST
Vesmírný kapitán 1 - Na opačný konec galaxie ...
Knihu Vesmírný kapitán 1 - Na opačný konec galaxie vydalo nakladatelství Argo. Ukázka z knihy. Harry natáhl krk, aby tam viděl také. Bylo to zvláštní, protože se díval přes svoje nohy na obrazovku, na které byl úplně stejný pohled na jeho nohy a pak na něj, jak se dívá na další obrazovku. Stovky nohou až donekonečna.
Vesmírný kapitán 1 - Na opačný konec galaxie | Dumknihy.cz ...
Vesmírný kapitán 1 - Na opačný konec galaxie. Kdo napsal knihu Vesmírný kapitán 1 - Na opačný konec galaxie? Autorem je Jamie Thomson. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY