Vévodkyně eBook

Fatimma.cz Vévodkyně Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Vévodkyně! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Vévodkyně a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Vévodkyně.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,61 MB

ISBN: 9788073843090

POPIS
Když nezkušená Claire potká skotského vévodu, je okamžitě fascinována jeho krásou a šarmem, a na vrcholu štěstí, když ji vévoda požádá o ruku. Odjíždí na jeho tajemstvími opředené rodinné sídlo na pochmurnou skotskou vysočinu. Zde se seznámí se slavným cestovatelem kapitánem Bakerem, a ten v ní teprve vzbudí skutečnou lásku. Claire trápí nejen kapitánova tajemná minulost, ale i vévodova sobecká lhostejnost a jeho despotická matka. Kapitán však nabídne řešení – požádá Claire, aby se rozhodla mezi ním a vévodou.
STÁHNOUT ČÍST
Montgomeryovi: Vévodkyně - Jude Deveraux | Databáze knih
Georgiana, vévodkyně z Devonshiru (1757-1806) byla pozoruhodnou postavou anglické historie. Ve své době určovala módní trendy, měla ráda hazard a dokázala současně bavit i šokovat aristokratickou společnost.
Montgomeryovi: Vévodkyně - Jude Deveraux | Databáze knih
Vévodkyně Kate sice pochází z rodiny, která se pohybuje ve vyšší společnosti, ale sňatkem s princem Williamem ji i tak čekalo mnoho změn. Z rozverné vysokoškolačky s láskou k roláku, ke kostkovanému sáčku, kozačkám a s účesem bez nápadu se vyloupla v elegantní dámu, která přesně ví, co jí sluší.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY