Dcera čarodějnice eBook

Fatimma.cz Dcera čarodějnice Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Dcera čarodějnice! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Dcera čarodějnice a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Dcera čarodějnice.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,17 MB

ISBN: 9788073905095

POPIS
Na jaře roku 1628 nalezne mladá Bess Hawksmith bezvládné tělo své matky viset ze stromu. Ví, že pouze jeden člověk ji může uchránit před stejným osudem - Gideon Masters, Warlock. Ví také, že jeho pomoc nebude zadarmo. V současnosti si Elizabeth v Anglii žije celkem spokojeně. Strávila staletí o samotě, hodně cestovala, přežila epidemie, války i smutek ze své nesmrtelností. Její osamělost náhle skončí, když se spřátelí s dospívající dívkou jménem Tegan. Ačkoli je to proti všem jejím zásadám, Elizabeth otevře své srdce Tegan a začíná ji trénovat na čarodějnici. Ale Gideon nespí a před ničím se nezastaví. Za svou pomoc si nárokuje Elizabethinu duši. A Bess nyní musí bojovat za záchranu sebe sama – a navíc, musí chránit dívku, kterou miluje jako svou dceru.
STÁHNOUT ČÍST
Čarodějnice z Arabely Jana Andresíková: Dcera mě ...
Dcera čarodějnice osloví ty čtenáře, kteří mají rádi historické romány s prvky fantasy. Je složena z neobvyklé formy deníkových záznamů, jenž jsou proloženy klasickými kapitolami. Hlavní hrdinkou je žena, která se snaží najít útočiště, jenž by se jí stalo bezpečným domovem, aby pořád nemusela utíkat.
Dcera čarodějnice (Dcera čarodějnice, #1) by Paula Brackston
0 hodnocení Dcera čarodějnice 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Na jaře roku 1628 nalezne mladá Bess Hawksmith bezvládné tělo své matky viset ze stromu. Ví, že pouze jeden člověk ji může uchránit před stejným osudem - Gideon Masters, Warlock. Ví také, že jeho pomoc ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY