Královský rozmar eBook

Fatimma.cz Královský rozmar Image

INFORMACE

Hledáte knihu Královský rozmar? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2008 a autorem je Philippa Gregory? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Královský rozmar.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,86 MB

ISBN: 9788073625573

POPIS
Píše se rok 1539, Jindřich VIII. už není milovaným králem Anglie, ale nerudným tyranem. Být v jeho blízkosti znamená balancovat na ostří nože. Vždyť Jindřich bez milosti poslal na popraviště svou druhou ženu Annu Boleynovou. Když se stárnoucí monarcha rozhodne oženit se počtvrté a podle portrétu si vybere Annu Klévskou, protnou se osudy tří žen, z nichž dvě později skončí v rukou kata. Upjatá a tichá královna Anna Klévská, její přítelkyně a rádkyně Jana Boleynová a ctižádostivá koketa Kateřina Howardová musí bojovat o přízeň krále a o svůj život.
STÁHNOUT ČÍST
Královský rozmar - Philippa Gregory | Knihy Dobrovský
Jemné přírodní mýdlo se syrovátkou a olivovým olejem jemně čistí pokožku a podporuje její přirozenou funkci. Vyváženou kombinací rostlinných olejů, syrovátky, mořské soli a vitamínu E v mýdle je zaručena jeho šetrnost, vysoká čistící a pěnící schopnost a dlouhodobá stabilita.
Královský rozmar - Philippa Gregory, pevná vazba s ...
Královský rozmar Autor Philippa Gregory. Píše se rok 1539, Jindřich VIII. už není milovaným králem Anglie, ale nerudným tyranem. Být v jeho blízkosti znamená balancovat na ostří nože.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY