Rekonstrukce podlah eBook

Fatimma.cz Rekonstrukce podlah Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Rekonstrukce podlah! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Rekonstrukce podlah a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Rekonstrukce podlah.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,56 MB

ISBN: 8073661021

POPIS
Dům, to jsou stěny, strop a – podlaha, na níž vyrůstá celý byt. Proto ať už pokládáte podlahu novou, nebo hodláte opravovat tu stávající, je třeba vše důkladně zvážit a promyslet. Je to krok na další desítky let. Základem je získat co nejvíce informací, aby vaše rozhodnutí bylo správné. Nechte se proto autorem této knihy provést jednotlivými druhy podlah, seznamte se s jejich skladbou a materiály vhodnými pro každou vrstvu podlahy. Dřevěná podlaha, plovoucí podlaha, dlažba nebo linoleum? Se získanými znalostmi snadno zvolíte ten nejvhodnější z doporučených postupů pro opravu, rekonstrukci i renovaci podlahy ve vaší domácnosti. Zjistíte, podle čeho zhodnotit stav podlahy, jak si počínat při sanaci vlhkosti, pokládce tepelné nebo zvukové izolace. Spolu s autorem tak můžete postupovat krok za krokem – od přípravné fáze až po finální úpravu. Pokud si na opravu netroufáte sami, zvolte dodávku na klíč. V knize se dočtete, na co si dát pozor při výběru dodavatelské firmy, ale i zda je třeba k provedení podobné rekonstrukce stavební povolení. Opomenuta nezůstala otázka financování rekonstrukce ani rady pro případnou reklamaci. Základní informace získá i zájemce o renovaci historických podlah v památkově chráněných objektech.
STÁHNOUT ČÍST
Rekonstrukce podlah | Refaglass
Vezměte si jako příklad dům postavený v roce 1923, poslední rekonstrukce proběhla před více než 20 lety. Posledních 5 let v něm nikdo nebydlel. Ve zdi má velkou prasklinu a stěny jsou mírně vlhké. Střechou na několika místech zatéká. Elektřina funguje, ale voda a kanalizace už jsou prakticky nepoužitelné.
Rekonstrukce podlahy • 2100 firem • NejŘemeslníci.cz
Rekonstrukce bytu Rekonstrukce podlah Na našich stránkách specializovaných na kuchyně, vestavěné skříně, nábytek a interiéry, můžete získat cenové kalkulace také na tyto naše výrobky služby.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY