Efektivní výroba eBook

Fatimma.cz Efektivní výroba Image

INFORMACE

Hledáte knihu Efektivní výroba? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2011 a autorem je Alžbeta Kucharčíková? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Efektivní výroba.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,11 MB

ISBN: 9788025125243

POPIS
Kniha Efektivní výroba je užitečnou pomůckou pro manažery a majitele firem z různých oborů. Při jejím čtení si totiž uvědomí množství souvislostí, na které při každodenní péči o chod společnosti zapomínají. Přitom se jedná o věci, které jsou nezbytností. Dosáhnout toho, abychom byli úspěšní, prodávali jsme své produkty a služby, a zároveň dosahovali zajímavého zisku, je možné jen efektivním jednáním a neustálými inovacemi. Autoři knihy vám poradí, jak do výrobních faktorů vhodně investovat a správně posoudit rizika s tím spojená.
STÁHNOUT ČÍST
KOVOMA Tech s.r.o.
Výroba aut za čtyři měsíce klesla o 31,1 %, v dubnu o 88,5 % Výroba osobních aut v Česku do konce dubna meziročně klesla o 31,1 procenta na 337.497 vozů. V dubnu způsobily odstávky vyvolané pandemií koronaviru propad produkce o 88,5 procenta na 14.589 vozů.
Alpha Electric | Efektivní průmyslová automatizace
Nanovia disponuje unikátním know-how v oblasti výroby nanovlákenných materiálů a jejich laminátů.. Disponuje výrobními prostory a průmyslovou výrobní technologií Nanospider TM (šíře strojů 160 cm) pro výrobu nanovlákenných vrstev.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY