Syrová strava eBook

Fatimma.cz Syrová strava Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Syrová strava! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Syrová strava a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Syrová strava.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,15 MB

ISBN: 8073490315

POPIS
Konzumace převážně tepelně upravovaných jídel může vést k únavě, stresu, depresi, obezitě a předčasnému stárnutí. Syrová energie je zvláštní druh energie v čerstvých tepelně neupravených potravinách - ovoci, zelenině, ořeších, zrní, semenech a výhoncích. Nejen zabraňuje nachlazení, chřipce a předčasnému stárnutí, ale také pomáhá léčit rakovinu, cukrovku, vředy a artritidu. Tato kniha obsahuje přes 100 chutných receptů na saláty, dipy neboli omáčky k namáčení, dresinky, polévky, hlavní chody, chleby, placičky, nápoje a dezerty, které vám dokážou, že zdravá strava nemusí být fádní.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Syrová strava - Leslie Kenton; Susannah Kenton ...
Syrová, vařená, nebo kupovaná strava pro kočky? Syrová, vařená, nebo kupovaná strava pro kočky? 6. Leden 2011. Zvířátka. 22 Komentářů . Kočka není malý pes. Touto obligátní poučkou začíná výuka studentů veterinární medicíny bezprostředně po jejich příchodu na fakultu. A platí to i ve výživě a potravních ...
Syrová strava v otázkách - RAWMANIA.cz
RAW FOOD, syrová strava, konzumuje se ovoce, zelenina, semínka, sušené plody, ořechy. Všechny tyto potraviny nejsou tepelně upravované vyšší teplotou jak 42 stupňů celsia. Osobní odběr Brno a Praha.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY