Rozhovor na ulici eBook

Fatimma.cz Rozhovor na ulici Image

INFORMACE

Rozhovor na ulici je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Peter Mišák. Přečtěte si s námi knihu Rozhovor na ulici na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Rozhovor na ulici.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,68 MB

ISBN: 9788080643317

POPIS
Učiteľ, redaktor, odborný redaktor, zostavovateľ, literárny kritik, publicista, básnik, lexikograf. Pôsobil ako učiteľ na základnej škole, odborný a vedúci odborný redaktor zdravotníckych učebníc a medicínskych odborných publikácií vo Vydavateľstve Osveta v Martine, neskôr ako novinár, redaktor a šéfredaktor Slovenských národných novín v Martine. Sutor scenárov, rozhlasových pásiem a poviedok pre rozhlas.
STÁHNOUT ČÍST
ROZHOVOR: Za roušku na obličeji se mi Britové vysmějí ...
Koronavirus z čínského města Wu-chan dál děsí svět. Mrtvých je už 82, téměř tři tisíce lidí bylo nakaženo. Připravili jsme pro vás rozhovor s expertkou na viry. Před kamerou jsme vyzpovídali doktorku biologie Ruth Tachezy. Mimo jiné jsme se ptali na videa, která se šíří po sociálních sítích.
Streetwork × Na ulici se pracuje!
ROZHOVOR: Všechno jsem se naučil na ulici, říká podvodník Al Pacino 7. dubna 2013 10:07 , aktualizováno 10:07 Ve filmu Jako za starejch časů, který právě vstoupil do českých kin, se pod vedením režiséra Fishera Stevense sešly herecké legendy v rolích stárnoucích gangsterů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY