Odkyselení těla aneb Dokonalý pramen mládí a štíhlosti eBook

Fatimma.cz Odkyselení těla aneb Dokonalý pramen mládí a štíhlosti Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Odkyselení těla aneb Dokonalý pramen mládí a štíhlosti! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Odkyselení těla aneb Dokonalý pramen mládí a štíhlosti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Odkyselení těla aneb Dokonalý pramen mládí a štíhlosti.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,19 MB

ISBN: 9788081110399

POPIS
Rovnováha kyselých a zásaditých látek v těle vám umožní zdravý a mimořádně dlouhý životZůstaňte nebo spíš buďte prostě opět mladí a zdraví! V této knížce poskytuje autorka na základě vlastních zkušeností rady jak se zbavit řady zdravotních potíží, které jí samotnou kdysi znesnadňovaly život a ubíraly mu na kvalitě. Přesvědčí vás, že téměř všechna onemocnění se dají léčit, pokud si člověk osvojí nový životní styl a setrvá u něho. Naučí vás znovu obnovit rovnováhu kyselých a zásaditých látek ve svém těle a vážit si jeho předností.Rady, které nabízí, může využít každý a vést díky nim zdravý a dlouhý život.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Odkyselení těla aneb Dokonalý pramen mládí a ...
Odkyselení těla aneb Dokonalý pramen mládí a štíhlosti v 10 krocích. Kdo napsal knihu Odkyselení těla aneb Dokonalý pramen mládí a štíhlosti v 10 krocích? Autorem je Patrizia Pfister. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
Odkyselení těla aneb Dokonalý pramen mládí a štíhlosti Pdf ...
Odkyselení těla, aneb, Dokonalý pramen mládí a štíhlosti v 10 krocích: Podnázev: rovnováha kyselých a zásaditých látek v těle; návod jak vyplavit škodlivé kyseliny: Autor: Patrizia Pfisterová ; [z německého originálu přeložila Jitka Perglová] Překladatel: Perglová, Jitka: Vydání: Vyd. 1: Měřítko: Místo vydání ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY