Ve službách diktátora eBook

Fatimma.cz Ve službách diktátora Image

INFORMACE

Hledáte knihu Ve službách diktátora? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je Gashi Dardan? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Ve službách diktátora.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,61 MB

ISBN: 9788072177820

POPIS
Dne 18. října 1994, Bratislava:Kim Čong-rjul (krycí jméno „Emil“), vysoce postavený severokorejský důstojník a agent, uskutečňuje svůj dlouho plánovaný útěk. Překračuje rakouské hranice a ztrácí se. Následná pátrání korejské tajné služby končí neúspěchem a od té doby je v Severní Koreji považován za mrtvého.Po patnácti letech se utajování své existence vzdává a v této knize vypráví svůj dvojaký životní příběh. Jak se stane z muže, který prošel v totalitní Severní Koreji „vzorovou kariérou“, z důvěrníka „zrádce vlasti“? Proč dává svým odhalením v sázku svůj život a riskuje, že by jeho rodina mohla trpět represemi?Autoři líčí vedle Kim Čong-rjulova životního příběhu také pohnuté dějiny Severní Koreje, popisují přepychový způsob života diktátorů, zatímco obyvatelstvo hladoví a je potlačováno. Zaznamenávají také nelichotivý způsob chování evropských firem, které se bez skrupulí obohacují na nezákonných obchodech.
STÁHNOUT ČÍST
Ve službách diktátora - výběžek.eu
Garantujeme vrácení peněz do 30ti dní SEVT kód: V0162435 EAN kód: 9788072177820 Autor: Steiner Ingrid, Gashi Dardan Výrobce:
Ve službách diktátora by Ingrid Steiner-Gashi
V případě některých úmrtí je záhodno oddávat se namísto truchlení spíše úlevě a radosti. Takovým případem je i smrt panamského diktárora Manuela Noriegy, který v 83 letech podlehl rakovině. Odešel tak jeden z klasických středoamerických vojenských uzurpátorů moci, který Panamě vládl pevnou rukou mezi lety 1983 - 1989.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY