Sépiový portrét eBook

Fatimma.cz Sépiový portrét Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Sépiový portrét! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Sépiový portrét a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Sépiový portrét.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,46 MB

ISBN: 8073413213

POPIS
Tento román je volným pokračováním příběhu Dcera štěstěny. Jeho pozadí tvoří události v Chile odehrávající se během druhé poloviny 19. století. Vnučka Elizy Sommersové a čínského lékaře jménem Tao Chi´en, Aurora del Valle, rekonstruuje příběh svého dětství, objasňující noční můry, které jí až dosud sužovaly. Narozena v San Francisku, žila nějaký čas po smrti své matky Lynn, která porod nepřežila, v domě své babičky Elizy a jejího druha Tao Chi´en. Poté ji vychovávala Paulina del Valle, teta Aurořina otčíma Severa del Valle (manžel Nívey a otec Clary z románu Dům duchů), s níž Aurora přesídlila do Chile. Aurora líčí osudy svých příbuzných a vypráví i o svém nevydařeném a nešťastném manželství i o své vášni dívat se na svět skrz objektiv fotoaparátu.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Sépiový portrét (Isabel Allende) | bux.sk
Není nutné číst knihy tak, jak po sobě jdou, protože dost dobře fungují i samostatně, ale přeci jen je lepší dodržet kontinuitu, tedy Dcera štěstěny, Sépiový portrét a Dům duchů. Měl-li bych jednotlivé knihy ohodnotit, pak Dcera štěstěny je velký nádech, v Sépiovém portrétu trochu polevila, aby pak v závěru ...
Sépiový portrét - Isabel Allende | Knihy Dobrovský
Všetky informácie o produkte Kniha Sépiový portrét - Isabel Allende, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Sépiový portrét - Isabel Allende.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY