Pracovní čítanka pro 1. a 2. ročník ZŠ eBook

Fatimma.cz Pracovní čítanka pro 1. a 2. ročník ZŠ Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Pracovní čítanka pro 1. a 2. ročník ZŠ! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Pracovní čítanka pro 1. a 2. ročník ZŠ a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Pracovní čítanka pro 1. a 2. ročník ZŠ.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,59 MB

ISBN: 9788025345573

POPIS
Pracovní čítanka pro rozvoj kritického myšleníTato nevšední čítanka, která pracuje s metodami, jež podporují samostatné a kritické myšlení žáků, je určena dětem, které již zvládly úplné základy čtení. Texty a s nimi související praktické úkoly přispívají k rozvoji techniky čtení a čtenářských dovedností a zároveň podněcují žáka k přemýšlení o obsahu. Rozvíjejí tak jeho osobnost a samostatné uvažování. Jednotlivé úlohy jsou logicky seřazeny do třech fází: aktivity před čtením, při čtení a po čtení. K dispozici je i nabídka dalších doplňkových činností, na které upozorňuje odpovídající piktogram.
STÁHNOUT ČÍST
Pracovní čítanka pro 1. a 2. ročník ZŠ - Dita Nastoupilová ...
Matematika pre 1. ročník ZŠ pre školy s VJM - 2. časť (Az alapiskolák 1. osztálya számára 2. rész) B. Lehoťanová
Pracovní čítanka pro 1. a 2. ročník ZŠ | Albatrosmedia.cz
Pracovní čítanka pro 1. a 2. ročník ZŠ - Dita Nastoupilová . Tato nevšední čítanka, která pracuje s metodami, jež podporují samostatné a kritické myšlení žáků, je určena dětem, které již zvládly úplné základy čtení.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY