Jak chutná Andalusie eBook

Fatimma.cz Jak chutná Andalusie Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jak chutná Andalusie! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jak chutná Andalusie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Jak chutná Andalusie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,59 MB

ISBN: 8085005883

POPIS
Prosluněná Andalusie, moře, prastará kultura v kombinaci s temperamentem tanečnic flamenca a toreadorů, ale také posezení v rázovitých hospůdkách s přívětivými hostiteli nad výborným jídlem a sklenkou sherry. Kluci v akci se vydali na cesty za andaluským kulinářským uměním, které v sobě ukrývá tajemství dlouhověkosti místních obyvatel. Výpravný gastronomický cestopis nás zavede do sevillských tapas barů a tržnice v Trianě, na pastviny iberských prasátek i do továrny na proslulou iberskou šunku, navštívíme vinné sklepy v Jerezu de la Frontera, kde má svůj původ neméně slavné sherry, olivové plantáže i tradiční výrobnu olivového oleje. Na závěr se necháme okouzlit nádherou Córdoby, Granady i andaluského pobřeží, abychom doputovali až na Gibraltar. Andaluské recepty jsou pro vykreslení dokonalého koloritu opatřeny překladem do španělštiny.
STÁHNOUT ČÍST
Jak chutná Andalusie (Maria Froydová) od 4.28€ . NajNakup.sk
Zahrnuje převážně ryby a mořské plody, olivy, citrusy a mandle, jehněčí nebo skopové maso a také místní specialitu - studenou polévku Gazpacho, sušenou šunku a další chutná jídla. Andalusie toho ovšem nabízí ještě mnohem více, vydejte se proto za novými zážitky a dobrodružstvím, objevovat krásy této ...
ŽENA-IN - Delikatesy Andalusie
Prosluněná Andalusie, moře, prastará kultura v kombinaci s temperamentem tanečnic flamenca a toreadorů, ale také posezení v rázovitých hospůdkách s přívětivými hostiteli nad výborným jídlem a sklenkou sherry. Kluci v akci se vydali na cesty za andaluským kulinářským uměním, které v sobě ukrývá tajemství dlouhověkosti místních obyvatel.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY