Česká konzervativní a liberální politika eBook

Fatimma.cz Česká konzervativní a liberální politika Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Česká konzervativní a liberální politika! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Česká konzervativní a liberální politika a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2000

NÁZEV SOUBORU: Česká konzervativní a liberální politika.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,33 MB

ISBN: 8085959739

POPIS
Na sklonku roku 1989 byla v Brně založena revue pro kulturu a politiku Proglas. K desátému výročí jejího vzniku připravili editoři reprezentativní sborník příspěvků k otázkám české pravicové politiky, v němž jsou zastoupeni přední autoři, kteří se na stranách Proglasu české politice a společnosti věnovali. Sborník nabízí pohledy co nejširšího spektra lidí, kteří nějakým způsobem uvažují o české konzervativně-liberální politice: politiků, politologů, sociologů a filozofů, publicistů a spisovatelů.
STÁHNOUT ČÍST
Česká konzervativní a liberální politika - Fiala Petr ...
Česká konzervativní a liberální politika - Sborník k desátému výročí založení revue Proglas - Petr Fiala, František Mikš. Na sklonku roku 1989 byla v Brně založena revue pro kulturu a politiku Proglas.
Česká konzervativní a liberální politika - Sborník k ...
Česká konzervativní a liberální politika Autor: Fiala, Petr a Mikš, František Nakladatel: Centrum pro studium demokracie a kultury EAN: 9788085959734 ISBN: 80-85959-73-9 Popis: 1× kniha, brožovaná, 442 stran, česky Rozměry: 16 × 23 cm Rok vydání: 2000
SOUVISEJÍCÍ KNIHY