Kouzelný papoušek a jiné kýče eBook

Fatimma.cz Kouzelný papoušek a jiné kýče Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Kouzelný papoušek a jiné kýče! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Kouzelný papoušek a jiné kýče a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Kouzelný papoušek a jiné kýče.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,31 MB

ISBN: 9788090356276

POPIS
Není ve slovenské literatuře mnoho spisovatelů, na jejichž novou knihu by někdo skutečně netrpělivě čekal. Dost často se knihy nemůže dočkat jenom samotný autor, případně jeho hrdí příbuzní. Pavel Vilikovský je jiný případ. Na každou jeho knihu čeká dost lidí, kteří ví, že jeho psaní patří k tomu nejlepšímu, co může současná slovenská literatura nabídnout. Jestli se tito čtenáři zatím ani jednou nezklamali, je to především proto, že Pavel Vilikovský nenabízí polotovary, dopracovává každou prózu až do detailu a dokáže mezi svými prozaickými nápady nemilosrdně selektovat. Výjimkou není ani jeho nová kniha povídek s názvem Kouzelný papoušek a jiné kýče. Vilikovského čtenáři proto nebudou zklamaní ani tentokrát. Pavel Vilikovský získal za knihu Kouzelný papoušek a jiné kýče v roce 2006 nejvyšší slovenské literární ocenění – cenu Anasoft litera.
STÁHNOUT ČÍST
Kouzelný papoušek a jiné kýče - Pavel Vilikovský — Kniha.cz
Kouzelný papoušek a jiné kýče book. Read 3 reviews from the world's largest community for readers. Není ve slovenské literatuře mnoho spisovatelů, na jej...
Kniha Kouzelný papoušek a jiné kýče | Knihy pre každého
Kniha: Kouzelný papoušek a jiné kýče (Pavel Vilikovský). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY