Láska, duše a francouzská kuchyně eBook

Fatimma.cz Láska, duše a francouzská kuchyně Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Láska, duše a francouzská kuchyně! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Láska, duše a francouzská kuchyně a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Láska, duše a francouzská kuchyně.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,48 MB

ISBN: 9788073702335

POPIS
Využijte tuto jedinečnou příležitost a staňte se svědkem neobyčejného setkání autora tohoto pravdivého příbehu, Jamese F. Twymana, s francouzským šéfkuchařem Rogerem Dufauem, který má vzácný dar - vidět do lidské duše. Jamesovi, který se shodou náhod octne uvězněn v Rogerově penzionu nedaleko Toronta, pomůže lépe pochopit jeho vlastní minulost, současné nezdary v lásce a nakonec i najít tu správnou cestu do budoucna. Během vášnivých rozhovorů, které probíhají většinou v útulné kuchyni penzionu, připravuje Roger více či méně složité lahůdkyfrancouzské kuchyně, která mu v jeho lekcích o životě, duši, lásce, vášni i pravém významu slova bohatství zároveň slouží i jako učební pomůcka. Přesvědčí i vás o pravdivosti svých slov - že jídlo má k pravé spiritualitě nejblíže.
STÁHNOUT ČÍST
Láska, duše a francouzská kuchyně / Nejlevnější knihy
Láska, duše a francouzská kuchyně Autor: James Twyman Stran: 210 Vydal: Synergie Rok: 2013 Překlad: 002603 ISBN: 978-80-7370-233-5. Během vášnivých rozhovorů, které probíhají většinou v útulné kuchyni penzionu,
láska duše a francouzská kuchyně - vasusu.cz
láska duše a francouzská kuchyně recenze. Chci levně nakoupit Bližší detaily. Poslední zákazník: , ... a skvělé francouzské kuchyně restaurace Čas třešní, mě pohltil. Úsměvy žen je moje první kniha od Nicolase Barreaua a určitě není poslední. Jeho styl psaní je neuvěřitelně „čtivý".
SOUVISEJÍCÍ KNIHY