Modrá je barva nočních děsů eBook

Fatimma.cz Modrá je barva nočních děsů Image

INFORMACE

Modrá je barva nočních děsů je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Laurie Faria Stolarzová. Přečtěte si s námi knihu Modrá je barva nočních děsů na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Modrá je barva nočních děsů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,33 MB

ISBN: 9788000022635

POPIS
Stacey se začnou zdát děsivé sny. Není to poprvé, a o to větší strach Stacey má. Teď jde o její nejlepší kamarádku a spolubydlící, všemi kluky obdivovanou krásnou Dreu. Stacey si je jistá, že jí hrozí nebezpečí, protože v jejích snech se objevují symboly smrti. Ve strhujícím příběhu, ve kterém jde o přátelství, důvěru, ale hlavně o život, se Stacey vyrovnává se svým dědictvím čar a kouzel a rozplétá složitou síť tajemství svých nejbližších. Napínavé drama vás přilepí ke knížce do posledních stránek a navíc se dozvíte, jak si připravit uklidňující koupel k očištění mysli, aby se vám zdály věštecké sny.
STÁHNOUT ČÍST
BookAddiction: Recenze: Modrá je barva nočních děsů (#1)
Podobné jednotky. Bílá je barva kouzel / Hlavní autor: Stolarz, Laurie Faria, 1972- Vydáno: (2011) Modrá je barva vraždy / Hlavní autor: Harris, Joanne, 1964- Vydáno: (2011) Černá čarodějka / Hlavní autor: Forest, Laurie Vydáno: (2019)
Kniha Modrá je barva nočních děsů - Laurie Faria ...
Modrá je barva nočních děsů - Laurie Faria Stolarz . Stacey se začnou zdát děsivé sny. Není to poprvé, a o to větší strach Stacey má. Teď jde o její nejlepší kamarádku a spolubydlící, všemi kluky obdivovanou krásnou Dreu. Stacey si je jistá, že jí hrozí nebezpečí, protože v jejích snech se objevují symboly smrti.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY