Zhubněte jednou provždy 1 eBook

Fatimma.cz Zhubněte jednou provždy 1 Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zhubněte jednou provždy 1! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zhubněte jednou provždy 1 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Zhubněte jednou provždy 1.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,43 MB

ISBN: 9788097179830

POPIS
Jak jednoduchý systém pomáhá dosáhnout sílu, zdraví a vitalitu na celý život.V knize Zhubněte jednou provždy najdete:- 28 denní propgram harmonizace organismu- stupňovou metodu hubnutí- semaforové stravování- měsíční program podle semaforového stravování- rady stravování podle krevních skupin- ukázku svátečního stravování s využitím receptů uvedených v knize.Pokud chcete být štíhlí, aplní evergie a vitality a hlavně zdraví tak, jak to uvádějí respondenti v této knize, změňte pohled na stravu.
STÁHNOUT ČÍST
Mačingová 28 dní jídelníček | Hubnuti-az.cz
Dieta podle Antónie Mačingové je velmi populární. Víte však, v čem spočívá? Tato autorka, jejíž kniha "Zhubněte jednou provždy - Najezte se do štíhlosti" patří k mimořádně oblíbeným, se věnuje zdravé stravě už dvacet let. Něco víc o samotné Mačingové, ale především o její dietě, jídelníčku a receptech, se dozvíte v našem článku.
Zhubněte jednou provždy 2 - Antónia Mačingová | Knihy ...
Ulož.to je v Čechách a na Slovensku jedničkou pro svobodné sdílení souborů. Nahrávejte, sdílejte a stahujte zdarma. Kredit umožní i stahování neomezenou rychlostí.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY