Čínské horoskopy eBook

Fatimma.cz Čínské horoskopy Image

INFORMACE

Čínské horoskopy je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jiří Černák. Přečtěte si s námi knihu Čínské horoskopy na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Čínské horoskopy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,79 MB

ISBN: 9788075491442

POPIS
Všichni máme poznat svůj přirozený talent a účelně využívat vlastní potenciál v soukromém životě i ve své práci. Právě v tom totiž spočívá zaručená cesta k úspěchu. Zájem lidí o poznání sebe sama i osobní rozvoj rychle vzrůstá. Vždyť slovo štěstí je jedním z nejvyhledávanějších na internetu! Propracovaný moderní systém čínského zvěrokruhu v této lákavé knížce umožňuje srozumitelnou typologii. Zájemce nejen pozná své „zvíře“, ale dozví se také, jak si osobně nastavit 12 důležitých životních oblastí tak, aby dosáhl celkové životní rovnováhy.
STÁHNOUT ČÍST
Čínské horoskopy | Knihy.ABZ.cz
Čínské horoskopy a astrologie Přestože mají čínské horoskopy původ v prosté legendě, jsou velmi propracované a přesné. Dokonale vystihují charaktery jednotlivých znamení, že je někdy až těžko uvěřit.
Charakteristika - Zajíc (Čínský horoskop) - Horoskopy.cz
Zajíc - Čínské znamení Zajíce, Charakteristika znamení zvěrokruhu, Čínský Rok Zajíce, Čínský horoskop na rok 2020 podle data narození Zajíc - Najdi a poznej lidi, kteří se narodili ve stejný den jako ty.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY