Důvěrnosti z kuchyně eBook

Fatimma.cz Důvěrnosti z kuchyně Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Důvěrnosti z kuchyně! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Důvěrnosti z kuchyně a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Důvěrnosti z kuchyně.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,61 MB

ISBN: 8072096788

POPIS
Táto kniha navždy zmení váš pohľad na reštaurácie. Bourdainove príbehy z reštauračných kuchýň sú úprimné a nepredvídateľné, šokujúce a zároveň neuveriteľne zábavné. Anthony Bourdain pracuje ako šéfkuchár v reštaurácii Brasserie Les Halles v New York City, je autorom dvoch románov a obrovského množstva jedla.
STÁHNOUT ČÍST
Důvěrnosti z kuchyně - Anthony Bourdain, 2005, český jazyk ...
Důvěrnosti z kuchyně - Anthony Bourdaina - Apolo77. SLEVA 12% . Autorem knihy je slavný šéfkuchař Anthony Bouirdan, který se rozhodl po 25 letech vyzpovídat se ze svých zážitků v kuchyni, které byly plné sexu, drog, zlotřilostí i vysokého umění kulinářské školy. Kniha je velmi zábavná, šokující a příběhy jsou ...
Důvěrnosti z kuchyně alternativy - Heureka.cz
Co se týče grafického zpracování, obálka knihy je matoucí. Bourdaina jsem neznala a překvapilo mě, že knihu napsal Američan, který vařil v New Yorku. Podle zběžného pohledu na obálku jsem čekala spíš důvěrnosti z domácí kuchyně obyvatel Středního východu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY