Podivná úmrtí eBook

Fatimma.cz Podivná úmrtí Image

INFORMACE

Hledáte knihu Podivná úmrtí? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je Jan Bauer? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Podivná úmrtí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,18 MB

ISBN: 9788072292462

POPIS
Lidí umírají, jen co se narodí. Každým dnem se nám zkracuje život a nic s tím neuděláme. Je dobře, že si to v denním shonu vlastně ani neuvědomujeme , až do chvíle, kdy svou životní dráhu můžeme spočítat na prstech jedné ruky. Je to smutné, ale je to přirozené. Už ale méně přirozené je, když někdo skončí svou životní pouť nečekaně, dokonce za podivných okolností. O těchto úmrtí se pak vedou dlouhé dohady a spory, a to i mnoho desítek let, dokonce i staletí. O takovémto skonu pojednává i kniha Jana Bauera, známého autora historické literatury. Dozvíte se jak to bylo se smrtí Mozarta, Havlíčka Borovského, Jana Lucemburského, Giacoma Tasanovy, Jana Roháče z Dubé, ale i Aloise Rašína a mnoha dalších.
STÁHNOUT ČÍST
Podivná úmrtí u filmu. Mezi prokleté snímky patří ...
Podivná úmrtí. Rivers of Babylon, Daddy Cool, Ma Baker. A Rasputin. Hity kapely Boney M zná asi každý. Málokdo ale ví, že mezi smrtí mnicha Rasputina a zpěváka Boney M Billyho Farrella jsou překvapivé paralely.
Podivná úmrtí v kanadských vazebních věznicích - Echo24.cz
K zajímavým výsledkům dospěla agentura Reuters, která se zaměřila na úmrtí vězňů v Kanadě. Dvě třetiny mrtvých vězňů v letech 2012 až 2015 zemřeli ve vazebních věznicích, k soudu se jejich případy vůbec nedostaly a podle práva byli tedy nevinní. Překvapivá zjištění zveřejnila agentura na svém webu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY