Stromy a jejich léčivá moc eBook

Fatimma.cz Stromy a jejich léčivá moc Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Stromy a jejich léčivá moc! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Stromy a jejich léčivá moc a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Stromy a jejich léčivá moc.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,71 MB

ISBN: 0

POPIS
Neodmyslitelnou součástí naší přírody jsou stromy. Setkáváme se s nimi prakticky všude a chápeme je jako součást našeho života – ale málokdo si uvědomuje plný dosah významu, jaký pro nás stromy mají. Kdo ví, že dub má schopnost dodávat energii a podporovat myšlení a rozhodování člověka, že lípa má omlazující účinky na lidský organismus, že olše posiluje duševní schopnosti člověka, anebo že jasan má magickou moc, aktivuje sílu vůle a podvědomí? Publikace známého botanika Jiřího Bodláka, autora mnoha čtenářsky žádaných publikací tohoto oboru (Rostliny léčí, Praktická fytoterapie aj.), nabízí systematický a srozumitelný přehled stromů s praktickými návody, jak lze využít možných léčivých účinků toho kterého druhu.
STÁHNOUT ČÍST
Stromy života - Amulety, talismany, esoterie, knihy,zdraví
Duby jsou velice léčivé stromy a pomáhaly živit lidstvo v dobách hladomorů. Žaludy obsahují nejen výživné složky, ale i bioflavonoidy, které zvyšují kvalitu masa a zdraví prasat, které se jimi živí. Jejich svalovina pak obsahuje nejen flavonoidy, ale, vedle tuků nasycených, také polynenasycené. Pro svoje silné vibrace
Stromy léčí -- Léčivá moc, mýty a magie stromů - Renato ...
Kniha: Stromy a jejich léčivá moc (Jiří Bodlák). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY