Rájem rozhlednovým eBook

Fatimma.cz Rájem rozhlednovým Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Rájem rozhlednovým! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Rájem rozhlednovým a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Rájem rozhlednovým.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,42 MB

ISBN: 9788087193259

POPIS
Kniha je určena především pro zájemce, kteří už vlastní první, druhé nebo třetí vydání této úspěšné knihy a NEchtějí si kvůli nově zařazeným rozhlednám kupovat čtvrtou knihu. Obsahuje všechny nově postavené nebo přestavěné rozhledny za poslední čtyři roky (od roku 2009).Naprostou novinkou jsou u každé rozhledny údaje o její dostupnosti vlakem: číslo železniční tratě, nejbližší železniční zastávka a vzdálenost od ní k rozhledně. Nechybí vložená velká mapa VŠECH 333 rozhleden České republiky s přehlednou tabulkou, obsahující již tři tisíce údajů: název rozhledny (vč. druhého názvu), kraj, okres, rok vzniku, typ rozhledny, nadmořskou výšku, výšku rozhledny, GPS souřadnice. Všechny rozhledny autor osobně navštívil a přístupové trasy v nakreslených mapkách projel na kole a ověřil.Kniha se jistě stane nejen užitečným průvodcem na cestách, ale i inspirativním rádcem při plánování výletů.
STÁHNOUT ČÍST
ROZHLEDNOVÝM RÁJEM - cusima - album na Rajčeti
Všechny informace o produktu Kniha Rozhlednovým rájem 2019 - Jiří Štekl, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Rozhlednovým rájem 2019 - Jiří Štekl.
Rozhlednovým rájem 2019 | Dumknihy.cz - knihy po všech ...
Rájem rozhlednovým Autor Jiří Štekl. Kniha je určena především pro ty zájemce, kteří už vlastní první, druhé nebo třetí vydání této úspěšné knihy a nechtějí si kvůli nově zařazeným rozhlednám kupovat čtvrtou knihu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY