Impérium eBook

Fatimma.cz Impérium Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Impérium! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Impérium a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Impérium.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,49 MB

ISBN: 9788024220390

POPIS
Z historie víme, že Markus Tullius Cicero se stal konzulem, jedním ze dvou nejmocnějších mužů Říma a vůdčí postavou literárního světa. Skvělý vypravěč Robert Harris zvolil vděčnou historickou epochu a ještě vděčnější téma - a ačkoli jej při psaní omezovaly historické mantinely, podařilo se mu napsat skvělý román plný napětí a překvapení...!
STÁHNOUT ČÍST
Impérium - Mafie v Atlantic City / Boardwalk Empire (TV ...
Imperium can be distinguished from regnum, or royal power, which was inherited. Imperium was originally a military concept, the power of the imperator (general in the army) to command. The word derives from the Latin verb, imperare (to command). The title imperator was applied to the emperor, who was the commander of the armed forces. In fact ...
Impérium - Ryszard Kapuściński | KOSMAS.cz - vaše ...
Uznávané drama HBO zachycuje život a dobu Nuckyho Thompsona, který byl ve 20. letech minulého století - kdy se prohibice v Americe stala hlavním katalyzátorem vzestupu organizovaného zločinu - nezpochybnitelným vládcem Atlantic City.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY