Slavné grimoáry minulosti eBook

Fatimma.cz Slavné grimoáry minulosti Image

INFORMACE

Slavné grimoáry minulosti je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Josef Veselý. Přečtěte si s námi knihu Slavné grimoáry minulosti na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2000

NÁZEV SOUBORU: Slavné grimoáry minulosti.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,73 MB

ISBN: 8086226115

POPIS
Grimoáry jsou knihy, které obsahují návody pro čarodějnickou či magickou praxi od předpisů na přípravu preparátů pro léčení přes postupy zhotovování talismanů až po pokyny pro vyvolávání duchů. Grimoáry jsou zajímavou sociologickou a sociálně-psychologickou dokumentací doby, neboť jsou vytvářeny na základě projekce ve své době převládajících lidských potřeb a přání a odrážejí tak charakteristickou mentalitu doby, v níž vznikaly. Tento výbor pojednává o historii a obsahu dvaceti nejzajímavějších grimoárů od nejstarších dob až po dnešek s cílem představit základní díla grimoárové literatury, která je u nás širší veřejnosti prakticky neznámá, a umožnit tak čtenářům orientaci v této opomíjené oblasti písemnictví. Velká část ukázek z magických textů zde vychází česky poprvé. Bohatě ilustrováno z dobových pramenů.
STÁHNOUT ČÍST
Slavné grimoáry minulosti - Daryzivota.sk
Slavné grimoáry minulosti 4 1 recenze Grimoáry jsou knihy, které obsahují návody pro čarodějnickou či magickou praxi od předpisů na přípravu preparátů pro léčení přes postupy zhotovování talismanů až po pokyny pro vyvolávání duchů.
Slavné grimoáry minulosti | Internetové knihkupectví
Nakupte knihy za dobré ceny v internetovém knihkupectví Kosmas.cz.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY