Ruka / Wallanderův svět eBook

Fatimma.cz Ruka / Wallanderův svět Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Ruka / Wallanderův svět! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Ruka / Wallanderův svět a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Ruka / Wallanderův svět.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,86 MB

ISBN: 9788074917769

POPIS
Novela o komisaři Wallanderovi a autorův doslov o vzniku slavné série.Po třiceti letech na stejném pracovním místě je komisař Kurt Wallander unavený, nevrlý a má nutkání konečně něco změnit. Když se mu naskytne příležitost koupit starý statek s rozlehlou zarostlou zahradou na klidném venkově, zdá se mu to jako sen. Idyla se však vzápětí rozplyne — komisař na zahradě najde lidskou ruku a posléze celou kostru, pohřbenou v mělkém hrobě. Místo zařizování útulného domova tak Wallanderovi nezbývá než se pustit do toho, co mu jde beztak nejlépe — do pátrání po vrahovi.Druhá část knihy potěší srdce každého Wallanderova fanouška. Henning Mankell v rozsáhlém doslovu popisuje, jak celá série vznikala, a prozradí čtenářům zajímavé střípky ze zákulisí slavné kriminální ságy. Následuje přehledný soupis všech dvanácti dílů, medailonky nejdůležitějších postav a rozsáhlý jmenný rejstřík. Netradiční přehled plasticky zobrazuje celý Wallanderův svět — jeho blízké, kolegy a všechny další postavy, které zalidňují jeho literární krajinu. Pestrou mozaiku doplňuje rejstřík míst, kde Wallander pobýval nebo kde vyšetřoval své případy, a nechybí ani výčet jeho oblíbených hudebních děl.Kdo však dosud nečetl všechny díly, nemusí se bát nějakých prozrazení. Rejstříky zůstávají věrné detektivní záhadě a naopak působí jako lákavá návnada pro další četbu.
STÁHNOUT ČÍST
Henning Mankell - Wikipedie
Nejširší výběr e-knih je připraven. Za pár minut můžete číst Ruka/Wallanderův svět od Henning Mankell. Nakupujte u vašeho knihkupce s tradicí.
Ruka / Wallanderův svět | Dumknihy.cz - knihy po všech ...
Wallander je pojem. Tento nevrlý švédský policista s neutěšeným osobním životem by své popularitě jistě sám nevěřil. V knize Ruka/Wallanderův svět najdeme jak další příběh s ním, tak i shrnutí a rejstříky týkající se všech knih s touto postavou.. Ruka má asi 100 stran, ale obsahově se vyrovná plnometrážním knihám. . Wallander zde jako stárnoucí rozvedený ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY