Němčina - Pravopis a interpunkce snadno a rychle eBook

Fatimma.cz Němčina - Pravopis a interpunkce snadno a rychle Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Němčina - Pravopis a interpunkce snadno a rychle! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Němčina - Pravopis a interpunkce snadno a rychle a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Němčina - Pravopis a interpunkce snadno a rychle.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,65 MB

ISBN: 8086906698

POPIS
Leporelo. Jednoduchý, výstižný a graficky atraktivní přehled nabízí informace o základech pravopisu a interpunkci, jejich pravidlech a výjimkách. Pravopisné jevy demonstruje na praktických příkladech. Titul vychází ve 4 jazykových verzích; německá verze přináší veškeré změny v pravopise, které platí od srpna 2005. Atraktivní šestistránková laminovaná, omyvatelná skládačka s otvory pro zavěšení do pořadačů se může stát praktickým „tahákem“ pro žáky a studenty, ale i do institucí a firem, v nichž se používá cizí jazyk.
STÁHNOUT ČÍST
Klaus Röhe: Pravopis a interpunkce snadno a rychle Němčina ...
Němčina - pravopis a interpunkce snadno a rychle - Klaus Röhe - kupte knihu pohodlně a za skvělou cenu se slevou hned teď na Knihkupec.com. Máme i další knihy všech žánrů a další zboží
Pravopis a interpunkce snadno a rychle Němčina levně, cena ...
Jednoduchý, výstižný a graficky atraktivní přehled nabízí informace o základech pravopisu a interpunkci, jejich pravidlech a výjimkách. Pravopisné jevy demonstruje na praktických příkladech. Titul vychází ve 4 jazykových verzích; německá verze přináší veškeré změny v pravopise, které platí od srpna 2005.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY