Němčina - Pravopis a interpunkce snadno a rychle eBook

Fatimma.cz Němčina - Pravopis a interpunkce snadno a rychle Image

INFORMACE

Hledáte knihu Němčina - Pravopis a interpunkce snadno a rychle? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Klaus Röhe? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Němčina - Pravopis a interpunkce snadno a rychle.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,40 MB

ISBN: 8086906698

POPIS
Leporelo. Jednoduchý, výstižný a graficky atraktivní přehled nabízí informace o základech pravopisu a interpunkci, jejich pravidlech a výjimkách. Pravopisné jevy demonstruje na praktických příkladech. Titul vychází ve 4 jazykových verzích; německá verze přináší veškeré změny v pravopise, které platí od srpna 2005. Atraktivní šestistránková laminovaná, omyvatelná skládačka s otvory pro zavěšení do pořadačů se může stát praktickým „tahákem“ pro žáky a studenty, ale i do institucí a firem, v nichž se používá cizí jazyk.
STÁHNOUT ČÍST
Pravopis a interpunkce snadno a rychle - Němčina - Klaus ...
Uživatelské hodnocení a recenze na Pravopis a interpunkce snadno a rychle - Němčina - Klaus Rohe. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru.
Gramatika snadno a rychle - Němčina (Renate Weber ...
84 Kč Pravopis a interpunkce snadno a rychle Čeština | Ladislav Janovec . Pravopis a interpunkce snadno a rychle Čeština | Pravopis a interpunkce snadno a rychle je jednoduchý, výstižný a graficky atraktivní přehled, nabízející informace o základech pravopisu, jeho pravidlech a výjimkách.Pravopisné jevy demonstruje na praktických příkladech.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY