Nováčci to nemají lehké eBook

Fatimma.cz Nováčci to nemají lehké Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Nováčci to nemají lehké! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Nováčci to nemají lehké a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Nováčci to nemají lehké.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,56 MB

ISBN: 9788075430762

POPIS
Alice to na prestižní škole se špičkovou jezdeckou výukou nemá jednoduché. Je jasné, že vždy se najde nějaká nafoukaná prudička, a právě tou je India, která Alici pobyt ve škole hodně znepříjemní. Závidí jí stipendium a soupeří s ní ve všech jezdeckých disciplínách. Alice se musí hodně snažit, aby dokázala, že je pro jezdectví jako stvořená.
STÁHNOUT ČÍST
Blázen do koní 6 Nováčci to nemají lehké
Blázen do koní 6 - nováčci to nemají lehké (e-kniha) Alice to na prestižní škole se špičkovou jezdeckou výukou nemá jednoduché. Je jasné, že vždy se najde nějaká nafoukaná prudička, a právě tou je India, která Alici pobyt ve škole hodně znepříjemní.
Werbik o působení v USHL: Nováčci to nemají lehké, jsem ...
Na působení v zámoří ale našel i pár negativnějších věcí. „Rookies - tedy nováčci - to někdy nemají lehké. Musí sbírat puky, uklízet kabinu, vynášet odpadky, jídlo mají vždy až po starších hráčích… Další věci ani nemůžu prozrazovat. Upřímně jsem rád, že už to mám za sebou," oddychne si.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY