Praha eBook

Fatimma.cz Praha Image

INFORMACE

Hledáte knihu Praha? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Otakar Jestřáb? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Praha.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,54 MB

ISBN: 9788087841372

POPIS
Fotografická publikace Praha historická Vám představí známá i dávno zapomenutá místa, porovnáte životní styl obyvatel v průběhu staletí a poznáte rušný život města v odlišných epochách. Poznáte kam a jakými dopravními prostředky se obyvatelé města přemisťovali na začátku i na konci dvacátého století, jak postupovala výstavba chrámu sv. Víta na Pražském hradě, jak vypadala staropražská tržiště či jak se proměnilo Staroměstské a Václavské náměstí. Historické snímky vytvořené známými i méně známými fotografy v letech 1865–1939 a fotografie současné Vám umožní prozkoumat neopakovatelnou atmosféru historické Prahy.
STÁHNOUT ČÍST
Magistrát HMP (Portál hlavního města Prahy)
Praha 7, to nejsou jen Letenské sady a Sparta. Je toho mnohem víc, co tu můžete vidět a zažít. Z hlavního nádraží jsou to sem pouhé dvě zastávky metra a z centra tři zastávky tramvaje. Vystoupíte na Strossmayerově náměstí, kde je kostel sv.
Czech Republic - Prague
Praha je hlavním městem ČR. Rozkládá se na 496 čtverečních kilometrech a má 1 294 513 obyvatel (ČSÚ k 1. lednu 2018), což je téměř 12 procent obyvatel republiky. Za prací do ní dojíždí kolem 300 000 lidí.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY