Prázdniny s dráčkem eBook

Fatimma.cz Prázdniny s dráčkem Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Prázdniny s dráčkem! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Prázdniny s dráčkem a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Prázdniny s dráčkem.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,40 MB

ISBN: 9788025318355

POPIS
Mohly to být prázdniny jako každé jiné. U babičky a dědečka na vesnici čekají na Vojtíka pokaždé nejen jeho kamarádi - koza, králíci, pes, ale i spousta dobrodružství. Tentokrát si ale Vojta najde úplně nového kamaráda a ne jen tak ledajakého! Z tečkovaného vajíčka, které Vojta našel za stodolou, se totiž vylíhne malý drak. A co dělá takový dráček? Rád si hraje, lítá a hlavně umí mluvit. Můžete se o tom přesvědčit i vy!
STÁHNOUT ČÍST
Prázdniny s dráčkem - Michal Vaněček, 2013, pevná vazba ...
Prázdniny s dráčkem 5. 1 recenze ; Mohly to být prázdniny jako každé jiné. U babičky a dědečka na vesnici čekají na Vojtíka pokaždé nejen jeho kamarádi - koza, králíci, pes, ale i spousta dobrodružství. Tentokrát si ale Vojta najde úplně nového kamaráda a ne jen tak ledajakého!
Prázdniny s dráčkem - Michal Vaněček,Ondřej Zahradníček ...
Mohly to být prázdniny jako každé jiné. U babičky a dědy na vesnici čekají na Vojtu pokaždé nejen jeho kamarádi , ale i spousta dobrodružství. Tentokrát si ale Vojta najde úplně nového kamaráda, a...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY