Lovci monster: Invaze eBook

Fatimma.cz Lovci monster: Invaze Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Lovci monster: Invaze! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Lovci monster: Invaze a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Lovci monster: Invaze.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,60 MB

ISBN: 9788075940209

POPIS
Když Owen Zastava Pitt, nejlepší Lovec ve společnosti Lovci monster s.r.o., dostal tip, že několik pohřešovaných Lovců je stále naživu, nečekal, že se jejich záchrana postupně změní v největší operaci v dějinách společnosti. Lovce totiž vězní v dimenzi nočních můr a jediná cesta do ní vede přes radioaktivní ruiny v monstry zamořené válečné zóně.Jako by tohle nestačilo, zmíněný ostrov je zároveň domácí základnou mocné bytosti, která stojí za zničujícími útoky v Copper Lake a Posledním drakovi. Ukazuje se, že dávným bohům chaosu se opravdu, ale opravdu nelíbí, když se jim chce někdo vloupat do domu. Jenže tenhle bůh si začal se špatnými lidmi a Lovci monster chtějí odplatu. Dobrovolníci z loveckých společností z celého světa připravují společnou expedici a legie Lovců vyráží do války.Od počátku věků náš svět napadala monstra. Nejvyšší čas jim tu invazi oplatit.
STÁHNOUT ČÍST
Lovci monster Invaze / Nejlevnější knihy
Lovci monster Invaze Autor Larry Correia. Když Owen Zastava Pitt, nejlepší Lovec ve společnosti Lovci monster s.r.o., dostal tip, že několik pohřešovaných Lovců je stále naživu, nečekal, že se jejich záchrana postupně změní v největší operaci v dějinách společnosti.
E-kniha: Lovci monster: Invaze - Larry Correia | Knihy.ABZ.cz
Lovci monster: Invaze Larry Correia. ... Když Owen Zastava Pitt, nejlepší Lovec ve společnosti Lovci monster s.r.o., dostal tip, že několik pohřešovaných Lovců je stále naživu, nečekal, že se jejich záchrana postupně změní v největší operaci v dějinách společnosti. Lovce totiž vězní v dimenzi nočních můr a jediná ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY