Templetonovic dvojčata mají nápad eBook

Fatimma.cz Templetonovic dvojčata mají nápad Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Templetonovic dvojčata mají nápad! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Templetonovic dvojčata mají nápad a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Templetonovic dvojčata mají nápad.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,93 MB

ISBN: 9788000031200

POPIS
Dejme tomu, že znáte dvanáctiletá dvojčata, kluka a holku jménem John a Abigail Templetonovi. Řekněme, že JOHN JE PRAKTIK a hraje na bicí a ABIGAIL JE TEORETIČKA a luští kryptické křížovky. A teď si představte, že JEJICH OTEC JE GENIÁLNÍ, i když někdy trochu zmatený VYNÁLEZCE. A že jiná dvojčata – dospělá – jménem DEAN D. DEAN a DAN D. DEAN unesla Templetonovic dvojčata i jejich směšného psa, aby donutila jejich otce, aby se vzdal jednoho ze svých (docela) geniálních vynálezů. ANO, ŘEKL JSEM UNESLA.
STÁHNOUT ČÍST
Templetonovic dvojčata mají nápad - Catalog of Frantisek ...
Templetonovic dvojčata mají nápad od Ellis Weiner v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.
Templetonovic dvojčata mají nápad - Ellis Weiner | Prodej knih
Templetonovic dvojčata mají nápad. Ellis Weiner. Albatros Kniha vypráví dobrodružství dvanáctiletých dvojčat - Johna a Abigail. John je praktik a hraje na bicí, Abigail je teoretička a luští kryptické křížovky. Otec dvojčat je geniální, i když někdy trochu zmatený vynálezce. Johna a Abigail unesou jiná, již dospělá dvojčata a donutí jejich otce, aby se vzdal ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY