Vášeň a vina eBook

Fatimma.cz Vášeň a vina Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Vášeň a vina! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Vášeň a vina a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Vášeň a vina.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,21 MB

ISBN: 9788024262536

POPIS
Kniha La Suite Vollard (Vášeň a vina) Pabla Picassa, je vydána při příležitosti stejnojmenné výstavy, která se bude konat v Museu Kampa od 15. září 2018 do 15. ledna 2019. Kniha představuje rozsáhlý grafický cyklus La Suite Vollard ze sbírek prestižního Musea Královny Sofie v Madridu. Picassova práce, jak sám přiznává, je deníkem, který odráží jeho životní příběh. La Suite Vollard hovoří o bouřlivém období rozchodu s jeho první ženou ruskou baletkou Olgou Chochlovou a o vášnivém vztahu k mladičké Marii-Therese Walter, ale jsou také úvahami o smyslu umění. Jednotlivé grafické listy pojaté v neoklasickém stylu odrážejí Picassovy erotické a umělecké posedlosti, manželské potíže a stále temnější politickou situaci v Evropě. V návaznosti na tuto grafickou sérii vzniklonejslavnější Picassova dílo Guernica.
STÁHNOUT ČÍST
Pablo Picasso, Vášeň a vina - kol. | KOSMAS.cz - vaše ...
Kniha La Suite Vollard (Vášeň a vina) Pabla Picassa, je vydána při příležitosti stejnojmenné výstavy, která se bude konat v Museu Kampa od 15. září 2018 do 15. ledna 2019.
Kniha: Pablo Picasso, Vášeň a vina - Art Spain | Knihy.ABZ.cz
Pablo Picasso: Vášeň a vina v Praze! Vstupenky a informace o nadcházející výstavě. Museum Kampa, 15. 9. 2018 - 27. 1. 2019. Novinky, lístky, nejnovější info, stejně jako program a vstupenky na nejlepší akce najdete na GoOut.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY