Pleteme ponožky eBook

Fatimma.cz Pleteme ponožky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Pleteme ponožky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Pleteme ponožky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Pleteme ponožky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,47 MB

ISBN: 3625116226

POPIS
Vlněné ponožky s tradičními folklorními vzory, jednoduché nebo pruhované ponožky s originálně upraveným lemem nebo atraktivními aplikacemi – v této knize najdete urcitě ten správný model. Je určena jak pro začátečníky, tak i pokročilé a obsahuje podrobné návody, detailní předlohy a vzorníky, které jsou zárukou vašeho úspěchu při pletení. Přehledná záložka nabízí praktický centimetr a seznam použitých zkratek.
STÁHNOUT ČÍST
Olomoučanka rozdává ručně pletené ponožky miminkům a ...
Ponožky Austermann. DÁMSKÉ MODELY, PÁNSKÉ MODELY, ponožky a návleky, ponožky, bačkory. Pletení ponožek na 5 jehlicích Ruční pletení ponožek - návod, vzor a pracovní postup. Podle popisu a přiložené tabulky můžete uplést ponožky v libovolné velikosti.
Ruční pletení ponožek na dvou jehlicích - návod a pracovní ...
- patu pleteme pouze na polovině kolíčků v řadách tam a zpátky, řady nejprve zkracujeme, potom prodlužujeme - aby byly ponožky protilehlé (na místě přechodu řad vzniká při pletení trochu znatelné místo), začínáme plést patu u jedné ponožky tam, kde jsme skončili předchozí řadu, u druhé ponožky na protilehlé ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY