Skateboarding (+DVD) eBook

Fatimma.cz Skateboarding (+DVD) Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Skateboarding (+DVD)! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Skateboarding (+DVD) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Skateboarding (+DVD).pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,90 MB

ISBN: 8025101010

POPIS
Skateboarding je sport, který můžete provozovat všude, sami, ve skupině. Můžete se jím bavit pravidelně každý den, jednou za týden, několikrát za měsíc nebo kdykoli vás napadne a máte chvíli volného času. Nemusíte mít trenéra, nemusíte být ve sportovním oddíle, nemusíte mít dres, mimo svého prkna nemusíte mít dokonce ani žádné zvláštní sportovní náčiní. Není třeba stadionu se speciálním povrchem, není třeba hřiště s rovnoměrně zastřiženým trávníkem a nosičem holí. K tomu, abyste mohli provozovat skateboarding vám postačí pouze vaše prkno, vaše nohy a třeba část ulice, parkoviště, náměstí nebo hladký chodník v parku. Naše kniha vás provede touto skvělou zábavou od její historie až k dnešku, poradí vám s vybavením, představí vám skateparky a chcete-li se naučit nějaké triky, ať už lehčí nebo složitější, i na ně se v knize dostane.Tento titul obsahuje DVD.
STÁHNOUT ČÍST
Trick Skateboard - Komplette Skateboards - Skateboard ...
Přilepit se k betonu. Vysvištět prostorem. Mít to všechno v pohybu. Skateboard! V šedi ČSSR 70. a 80. let něco úplně jiného, úplně nového. Láska na první pohled. Nekonečnej mejdan. Adrenalin. Kultovní postavy českého a světového skateboardingu v…
Braille Skateboarding - Learn to skateboard!
Skateboarding + DVD Autor Jaroslav Kučera. Skateboarding patří k nejoblíbenějším sportům mládeže. Každý, kdo si někdy zkusil na prkno stoupnout, ví, že začátky jsou těžké a naučit se ty nejsložitější triky je ještě těžší.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY