Rozmanitostí proti předsudkům eBook

Fatimma.cz Rozmanitostí proti předsudkům Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Rozmanitostí proti předsudkům! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Rozmanitostí proti předsudkům a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Rozmanitostí proti předsudkům.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,90 MB

ISBN: 9788090493223

POPIS
Předkládaná kniha je součástí akce "Public Awareness Campaign: Reversing Stereotypes in the Czech Republic" z mezinárodního projektu Alumni Engagement Innovation Fund. Dočtete nejen o jednotlivých filmech, ale i o tématech souvisejících s menšinami v České republice a soužití s nimi. Například senátor Jaromír Štětina v příspěvku proneseném v Břevnovském klášteře se věnuje možnostem mezi-náboženského dialogu. Místopředseda Výboru pro prevenci domácího násilí Rady vlády pro rovné příležitosti žen a mužů (a autor knihy o islámském právu šaría) Jan Potměšil se věnuje ožehavé otázce domácího násilí v prostředí menšin. Redaktor týdeníku Respekt Tomáš Lindner se zamýšlí nad otázkou, v čem by se Česká republika mohla inspirovat zkušenostmi s integrací muslimské menšiny v USA. Brožura vychází s podporou občanského sdružení New Shekel, které provozuje internetové stránky věnované dialogu kultur a náboženství.
STÁHNOUT ČÍST
Rozmanitostí proti předsudkům (Lukáš Lhoťan) | Detail ...
Hledáte Islám & islamismus v České republice od Lukáš Lhoťan? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR
IVLP | Český klub absolventů IVLP | Page 8
Avízo - Konference „Rozmanitostí proti předsudkům aneb Problémy cizinců v ČR" (09.05.2012) Ve čtvrtek 10. května od 9.00 se bude v Hlavním sále Valdštejnského paláce konat konference „Rozmanitostí proti předsudkům aneb Problémy cizinců v ČR".
SOUVISEJÍCÍ KNIHY